Neden Biz?

Uzmanlık

AKA HUKUK, hukukun her alanında değil, sadece Otomotiv Hukuku alanında hizmet verir. Başkaca konular hakkında avukatlık hizmeti vermiyoruz.

Şeffaflık ve Size Verdiğimiz Değer

Dava veya diğer dosyalarınız için tarafınız adına sunacağımız dilekçeler, önceden sizinle paylaşılır, bunlar ile ilgili fikir alışverişinde bulunulur ve ilgili dosyasına o şekilde sunulur.

Bizimle çalışan müvekkillerimiz, dava dosyalarına giren bütün belgelerden (dilekçeler, mahkeme kararları, bilirkişi raporları gibi) en geç birer aylık periyotlar ile haberdar olurlar. Her müvekkilimizin, takip ettiğimiz işleri ile ilgili gelişmeleri anında görebilmesini ve bilgi alabilmesini sağlarız.

AKA HUKUK, her durumda değil, eğer sizin için yararlı ve en doğru yol olacağını düşünüyorsa hukuki bir süreci başlatmak ister.

Ücretlendirme

  • Her şeyden önce, tarafımıza iletmiş olduğunuz hukuki sorunların doğru ve etkin bir şekilde çözümü için neler yapılması gerektiği, yapılacak bu işlemlerin yaklaşık maliyeti tarafınıza bildirilir.
  • Sizin adınıza mahkeme veznesine veya başkaca kurumlara yatırılacak ücretlere dair makbuzlar aynı gün içerisinde tarafınızla paylaşılır. Böylelikle, bizlere emanet ettiğiniz ücretlerin hangi kurum veya kuruluşlara ödendiğini görür, isterseniz bu belgeleri ilgili kurumlardan teyit edebilirsiniz.
  • Önceden avans olarak bize ödemiş olduğunuz tutar, yaptığımız harcamadan fazla ise arta kalan kısım sizin hesabınıza derhal iade edilir.
  • Usulüne uygun bir belge sunamadığımız hiçbir masraf sizden talep edilmez.

Hakkımızda Yapılan Yorumlar

Engin Kadir Şahin
Engin Kadir Şahin
2023-04-25
İşini iyi yapan ve her sorunuza cevap veren bir avukat. Sayesinde davayı kazanmış olduk. Emeğiniz için çok teşekkür ederim Orhan Bey
BİR BAKARMISIN
BİR BAKARMISIN
2023-04-10
Av. Orhan AKA İşini hakkı ile yapan takip eden yerinde anında müdahale eden işini severek yapan ve sizi gerektiği şekilde savunan başarılı bir avukattır. Hukuksal anlamda kesinlikle güvenebileceğiniz ender kişilerdendir. Tecrübeleri ve bilgilerinden dolayı kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dilerim…
Gazi Ersan
Gazi Ersan
2023-04-06
Otomotiv Hukukundan kaynaklı anlaşmazlıklarda Aka Hukuk Orhan AKA' yı tek geçerim. Otomotiv Hukukun da uzmanlaşmış, işini takip eden birisi, ayıplı aracım için açtığımız davanın lehimize sonuçlanmasını sağladı. Teşekkürler Aka Hukuk, teşekkürler Orhan AKA
Aziz Yangöz
Aziz Yangöz
2023-03-22
İnternette yaptığım araştırma sonucu iletişim kurdum kendileriyle.Bu tarz davalarda son derece tecrübeli olduklarını dava sürecinde yaşayarak tecrübe ettim.Olurda başınıza aldığınız araçla ilgili olarak birşey gelirse kesinlikle iletişim kurabilirsiniz son de derece tavsiye ederim.
Bozok 2017
Bozok 2017
2023-02-24
Kilometre davası hakkında tanışmıştık Orhan abi ile, gerçekten bu işin lider avukatlarından davayı açmak için tedirginken dahi beni ikna edip, davayı kazanmamızı sağlayıp tüm işlemlerlede ilgilendi bana sadece ibanımı göndermek kaldı bu yılda işini bu kadar temiz ve titiz yapan insanlar bulmak gerçekten çok zor Orhan abi'ye ve tüm AKA Hukuk bürosuna teşekkürlerimi sunuyorum Nice başarılı davalar diliyorum 😊🤚
Mehmet Sudolar
Mehmet Sudolar
2023-02-23
Bir davanın bu kadar sorunsuz çözüldüğünü daha önce hiç görmemiştim aka hukuk bürosu çok kısa zamanda davamızı kazandı ve işimizi çözdü çok teşekkür ederiz
murat karatas
murat karatas
2023-02-08
Araç km düşürmesi davam vardı çok profesyonelce hizmet aldım Orhan bey işinde çok iyi çok profesyonel ön gördüğümüzden yüksek bir rakam aldık piyasada işini hakkıyla yapan dürüst güvenilir avukatlardan biri teşekkürler Aka hukuk Orhan bey
Ali Durmaz
Ali Durmaz
2023-01-26
İşinin ehli tam güvenilir hukuk bürosu
Ali Ozpolat
Ali Ozpolat
2023-01-25
Av. Orhan bey konusunda çok hakim, ilgili birisidir. Araç alımı ile ilgili sonradan yaşamış olduğum motor arızası nedeniyle kendisi ile tanışma fırsatı buldum ve davayı kabul etti. Mevzuata ve örnek kararlara olan hakimiyeti ve bilgisi ile çok şükür haklı davamızı kazandık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
İsmail Cenk Erten
İsmail Cenk Erten
2023-01-20
Mercedes marka aracımın ayıplı olması nedeniyle 2021 yılının başında açmış olduğumuz davayı bugün kazandık. Ayıplı bir malınızın var olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle bu konuda tercih edeceğiniz en iyi avukat olduğunu söyleyebilirim. Kendisine birkez daha teşekkür ediyorum.