Neden Biz?

Uzmanlık

AKA HUKUK, hukukun her alanında değil, sadece Otomotiv ve Gayrimenkul Hukuku alanında hizmet verir.

Şeffaflık ve Size Verdiğimiz Değer

Dava veya diğer dosyalarınız için tarafınız adına sunacağımız dilekçeler, önceden sizinle paylaşılır, bunlar ile ilgili fikir alışverişinde bulunulur ve ilgili dosyasına o şekilde sunulur.

Bizimle çalışan müvekkillerimiz, dava dosyalarına giren bütün belgelerden (dilekçeler, mahkeme kararları, bilirkişi raporları gibi) en geç birer aylık periyotlar ile haberdar olurlar. Her müvekkilimizin, takip ettiğimiz işleri ile ilgili gelişmeleri anında görebilmesini ve bilgi alabilmesini sağlarız.

AKA HUKUK, her durumda değil, eğer sizin için yararlı ve en doğru yol olacağını düşünüyorsa hukuki bir süreci başlatmak ister.

Ücretlendirme

  • Her şeyden önce, tarafımıza iletmiş olduğunuz hukuki sorunların doğru ve etkin bir şekilde çözümü için neler yapılması gerektiği, yapılacak bu işlemlerin yaklaşık maliyeti tarafınıza bildirilir.
  • Sizin adınıza mahkeme veznesine veya başkaca kurumlara yatırılacak ücretlere dair makbuzlar aynı gün içerisinde tarafınızla paylaşılır. Böylelikle, bizlere emanet ettiğiniz ücretlerin hangi kurum veya kuruluşlara ödendiğini görür, isterseniz bu belgeleri ilgili kurumlardan teyit edebilirsiniz.
  • Önceden avans olarak bize ödemiş olduğunuz tutar, yaptığımız harcamadan fazla ise arta kalan kısım sizin hesabınıza derhal iade edilir.
  • Usulüne uygun bir ödeme belgesi sunamadığımız hiçbir masraf sizden talep edilmez.