Neden Biz?

Uzmanlık

AKA HUKUK, hukukun her alanında değil, sadece Otomotiv Hukuku alanında hizmet verir. Başkaca konular hakkında avukatlık hizmeti vermiyoruz.

Şeffaflık ve Size Verdiğimiz Değer

Dava veya diğer dosyalarınız için tarafınız adına sunacağımız dilekçeler, önceden sizinle paylaşılır, bunlar ile ilgili fikir alışverişinde bulunulur ve ilgili dosyasına o şekilde sunulur.

Bizimle çalışan müvekkillerimiz, dava dosyalarına giren bütün belgelerden (dilekçeler, mahkeme kararları, bilirkişi raporları gibi) en geç birer aylık periyotlar ile haberdar olurlar. Her müvekkilimizin, takip ettiğimiz işleri ile ilgili gelişmeleri anında görebilmesini ve bilgi alabilmesini sağlarız.

AKA HUKUK, her durumda değil, eğer sizin için yararlı ve en doğru yol olacağını düşünüyorsa hukuki bir süreci başlatmak ister.

Ücretlendirme

  • Her şeyden önce, tarafımıza iletmiş olduğunuz hukuki sorunların doğru ve etkin bir şekilde çözümü için neler yapılması gerektiği, yapılacak bu işlemlerin yaklaşık maliyeti tarafınıza bildirilir.
  • Sizin adınıza mahkeme veznesine veya başkaca kurumlara yatırılacak ücretlere dair makbuzlar aynı gün içerisinde tarafınızla paylaşılır. Böylelikle, bizlere emanet ettiğiniz ücretlerin hangi kurum veya kuruluşlara ödendiğini görür, isterseniz bu belgeleri ilgili kurumlardan teyit edebilirsiniz.
  • Önceden avans olarak bize ödemiş olduğunuz tutar, yaptığımız harcamadan fazla ise arta kalan kısım sizin hesabınıza derhal iade edilir.
  • Usulüne uygun bir belge sunamadığımız hiçbir masraf sizden talep edilmez.

Hakkımızda Yapılan Yorumlar

Süleyman Nayır
Süleyman Nayır
11/01/2022
Orhan bey başarılı bi avukat aldığım aracın kmsini düşürmüşlerdi zararına sattım sayesinde zararımızı çıkardık son derece güvenilir iyi bir büro çalışanların emeğine sağlık
Sinan Arba
Sinan Arba
29/12/2021
İnanmadigim davayı kazanan adam tek kelimeyle muhteşem Bı avukat düşünün kaybetme gibi bir kelime kullanmayan
Mert Çelikoğlu
Mert Çelikoğlu
29/12/2021
Orhan Bey'e profesyonel ve çözüm odaklı süreç yönetimi için çok teşekkür ederim. Kısa bir sürede sonuca ulaştık. Gözüm kapalı tavsiye ederim
İrem Çakır
İrem Çakır
07/12/2021
O kadar memnun kaldım ki internetten buldum asla pişman değilim 🙂 Tekrardan teşekkür ediyorum 🙂
Fırat Naser
Fırat Naser
26/11/2021
Aka hukuk ve Orhan bey işlerinde profesyonel ve davayı hemen sonuca ulastirdilar ,kendilerinden çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim .
YUNUS EMRE BOZ
YUNUS EMRE BOZ
09/11/2021
Aldığımız aracın kusur davasında bana yol gösteren, başından sonuna kadar bilgi verip davayı 1 sene gibi çok kısa sürede, hızlı bir şekilde sonuçlandıran Orhan Bey'e sonsuz teşekkürlerimizi iletir, gelecek hayatının da meslek hayatı gibi parlak olmasını temenni ederiz. Herşey için teşekkür ederiz. 🙂
Kerem Korkmaz
Kerem Korkmaz
08/11/2021
Kesinlikle tavsiye ediyorum çok ilgili ve akalali Orhan bey hasar kayıtlı aracimizi bir hafta içinde iaede etti
Cengiz Bagcioglu
Cengiz Bagcioglu
21/10/2021
Güvenilir
F
F
05/10/2021
Orhan Bey'e çok teşekkür ederim Harika bir iş çıkardı . Düşünmenize gerek yok doğru adres
tamer orek
tamer orek
04/09/2021
Bura